 Online Satış

HAKKIMIZDA

SABIRLI YAYIN & KIRTASİYE Okul Öncesi çocuk kitapları ve okul kırtasiye konularında faaliyet göstermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

     Grup; en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın kişiliklerinin büyük ölçüde oturduğu bu kritik dönemde, bilgi edinme ve yetenek geliştirme konularında onları olabildiğince destekleyerek bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

 

    Bu doğrultuda onları en doğru ve güvenilir eğitim materyalleri ile buluşturmak bizim için asıl görevdir.

 

     Çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi, gelişebilmesi ve öğrenmeye karşı olumlu tutumlar geliştirebilmesi için nitelikli bilişsel uyarıcıların, zengin dil etkileşimlerinin, olumlu sosyal-duygusal deneyimlerin sunulduğu ve çocuğun bağımsızlığının desteklendiği bir çevrenin oluşturulmasına ihtiyaç vardır. Bu ise ancak sağlıklı bir aile ortamı ve doğru eğitim materyalleriyle desteklenmiş nitelikli bir Okul Öncesi eğitimle mümkündür.

 

    SABIRLI YAYIN & KIRTASİYE olarak,

Sizlerden aldığımız destek ve güçle; her biri çok değerli öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmış yayınları ve çocuk sağlığı odaklı ekolojik kırtasiye ürünlerini çocuklarımızla buluşturmaya devam ediyor...



+90 (212) 565 75 53



info@sabirligroup.com

Hakkımızda

Toplumun geleceğini şekillendirecek

olan çocuklarımız için, okul öncesi dönem; onları hayata ve ilköğretime hazırlayan eğitim sürecidir. Sabırlı Yayın ve Kırtasiye, okul öncesi eğitimin çocuklarımız için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup bu bilinç ve titizlikle sadece okul öncesi çağı çocuklarına yönelik eğitici yayınlar konusunda uzmanlaşmıştır. DEVAMI..

Adres

Maltepe Mah.

Davutpaşa Cad. 75-79 5.

P.K.34010

Zeytinburnu / İSTANBUL

Facebook

Harita

© Copyright 2016 Sabırlı Group.

Sabırlı Group Logo png alpha